В Італії можна купити будинок з видом на море за 1 євро за однієї умови

В італійському містечку Самбука-ді-Сицилія, розташованому на вершині пагорба, звідки відкривається мальовничий вид, продають нерухомість за ціною € 1. Але є нюанси.

Міська влада пішли на такі заходи в спробах відродити комуну. Вона стала порожніти, тому що жителі почали переїжджати в міста побільше. Чиновники обіцяють позбавити потенційних покупців від бюрократичних проблем, щоб будь-який бажаючий міг практично відразу зробити покупку.

І хоча такі “акції” проводилися і в інших містах, за словами представників місцевої адміністрації, в даному випадку будинку знаходяться в їх власності. Тому покупцям не доведеться контактувати з попередніми власниками.

Але майбутні мешканці для того, щоб зробити “угоду століття” і оселитися в райському куточку, повинні будуть виконати кілька умов. Так, наприклад, їм треба буде відреставрувати свої будинки протягом трьох років після покупки, що буде коштувати 15 000 євро, і внести заставу в розмірі 5000 євро. Його обіцяють повернути після завершення ремонту.

Але, за словами заступника мера міста Джузеппе Качіоппо, покупці точно не будуть розчаровані. Адже цей куточок претендує на звання одного з найкращих на землі.

Джерело

Share