“В країні важка ситуація!”: В Росії відьми провели обряд на підтримку Путіна і прокляли його ворогів

В центрі Москви російська організація під назвою “Імперія найсильніших відьом” провела обряд на підтримку президента Росії Володимира Путіна під час якого прокляли його ворогів.

Як повідомляє Настоящее Время обряд називається “Позаурочне магічне коло”. Його провели кілька десятків жінок, які називають себе відьмами.

Заклинання були приблизно такими: “Хай буде сила Росії міцнішати, нехай буде Володимир Путін вірні шляхи бачити. Велич Росії, і коронував Росію, наситивши витоком, стане сила наша ведовскіе Імперії найсильніших відьом милостивої, що пожвавить і підніме всю землю. Воістину! Воістину!”.

“Влада – це якийсь такий сорбент: чого варті люди і ця країна, і про когось негативно говорити, про якогось президента, “відаючі” люди не повинні”, – стверджує засновниця “Імперії найсильніших відьом” Алена Полинь”.

Юліана Золотницька – ще одна жінка, яка називає себе відьмою, теж говорить, що уряд і Путіна треба обов’язково підтримувати, тому що “в країні обстановка важка”.

На питання про те, з ким бореться Путін, вона відповіла: “З усіма, хто на нього нападає. І ми хочемо щоб ці злостивці замовкли”.

Ймовірно, з цією метою вони промовили прокляття: “Хто зі злом до нас приходить, хто зі злом від нас йде, хто шкодить і зло говорить, на віки вічні і нескінченні – прокляті вороги, вороги прокляті!”.

Обряд був виключно спільним читання книги “головної московської “вєдуньї” і тривав близько двадцяти хвилин, зазначає видання.

Джерело

Share