В мережі розповіли зворушливу історію про те, як пес на передовій рятує життя українських військових

В мережі розповіли зворушливу історію про те, як пес на передовій рятує життя українських військових. Про це написав офіцер західного регіонального медіа-центру МО України Тарас Грень на своїй сторінці в Facebook.

За словами Тараса, собаку Діка захисники Широкіного вважають своїм бойовим побратимом і членом військового колективу. В нього є своя окрема пайка, місце в бліндажі та бойовому розрахунку.

Відзначається, що свій статус цей чотирилапий “солдат” заслужив “особистою доблестю та відвагою в умовах реальних бойових дій”. На його рахунку щонайменше десяток врятованих життів воїнів Збройних Сил України.

“Нещодавно Дік врятував наших бійців від кулі ворожого снайпера. Хлопці якраз поглиблювали свої окопи, як їх вірний товариш подав команду небезпеки. Все нібито здавалось спокійним. Ні звуків вибухів, чи свисту мін… Але бійці звикли довіряти своєму мохнатому побратиму. І лише вони пригнулись, як над головою одного з захисників просвистіла ворожа куля. Завдяки Дікові смерть, яку послав українцю російський снайпер, цього разу піймала облизня”, – розповів Тарас Грень.

Дік за кілька хвилин попереджає про початок обстрілу і навіть з великою долею ймовірності може передбачити куди влучить ворожий снаряд чи міна.

“За свою службу він не вимагає нічого. Ну напевно крім поваги, ласки і смачної консерви з тушеного м’яса на обід”, – з гумором підсумував офіцер.

 

Share