В оточені президента почалась паніка! Такого гучного звільнення сьогодні не чекали! Прямо зараз, найближчий соратник Порошенка подав у відставку

Один з найближчих соратників чинного президента Петра Порошенка вирішив подати у відставку. Йдеться про голову Закарпатської ОДА Геннадія Москаля. Відповідна інформація була оприлюднена на офіційному порталі політика. Повідомляється, що Геннадій Москаль вирішив піти у відставку з поста голови Закарпатської обласної держадміністрації за власним бажанням.У своїй заяві до Президента України Петра Порошенка він просить припинити термін його відпустки і звільнити з нинішньої посади. «згідно з абзацом 2 статті 8 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України на строк повноважень Президента України.

Відповідно до пункту 9 частини 1 статті 9 Закону та на підставі статті 38 Кодексу законів про працю України прошу припинити моє перебування у відпустці та звільнити мене з посади голови Закарпатської обласної державної адміністрації за власним бажанням», – йдеться в заяві. Варто зазначити, що Геннадій Москаль очолював Закарпатську ОДА з липня 2015 року. Раніше ми повідомляли про інші гучні відставки найближчих соратників чинного президента України Петра Порошенка. Зокрема, після оприлюднення перших результатів президентських виборів у відставку подав голова Львівської ОДА Олег Синютка, який обіймав свою посаду з 26 грудня 2014 року.

1

22 квітня у відставку вже подав голова Миколаївської області Олексій Савченко. Дану інформацію топ-чиновник особисто підтвердив у коментарі журналістам.

Джерело

Share