В Порошенка roтують шokyючuй план у вunaдку nporpaшу: Дyже важлuва інформація – блогер (ВІДЕО)

Відомий блогер Анатолій Шарій попереджає, що у Порошенка дозрів божевільний план. За словами блогера, у нього є неспростовні докази того, що Президент України та його команда задумали кривавий теракт на Олімпійському. «Вони хочуть підірвати шанувальників Петра Порошенка на трибунах і видати це за замах на чинного Президента. Після цього планується введення воєнного стану і по суті захоплення влада на невизначений термін. Це дуже небезпечно! »- каже блогер.

Шарій впевнений, що Петро Порошенко планує залити столицю кров’ю і цей план буде здійснено рано чи пізно. Відзначимо, що відомий журналіст Дмитро Гордон говорить по суті те ж саме.

Журналіст Дмитро Гордон благає Зеленського не йти на Олімпійський, оскільки там плануються криваві провокації. В ефірі вчорашньої програми «Право на владу», де виступав кандидат у президенти України Володимир Зеленський, запрошений в студію журналіст Дмитро Гордон висловив побоювання, що на стадіоні може статися теракт. І порадив Зеленському не йти на дебати. «Я розмовляю в ці дні з багатьма генералами міліції колишньої і поліції нинішньої. Вчора мені з болем дзвонив Микола Олегович Піддубний, генерал МВС … Він сказав мені: «Діма, це смертельно небезпечно для життя. Ніхто не може гарантувати безпеку як окремо взятого кандидата, так і людей, що зібралися на стадіоні. Якщо ти побачиш Зеленського, скажи йому: треба відмовитися від дебатів »». Також Гордон сказав, що одну з двох сцен можна підірвати. Але, виявилося, що замах готують, чи не на Зеленського, а на Порошенко. В Управлінні державної охорони в останні дні пройшло кілька неофіційних нарад серед керівного складу і ряду профільних фахівців. Вони були присвячені дебатам на стадіоні «Олімпійський».

Мета операції – звинуватити в агресії прихильників Зеленського і створити ореол жертовності президенту Порошенко напередодні голосування 21 квітня. Яким чином буде організовано це замах – джерело в УДО не повідомив. Поділіться з друзями в соціальних мережах! Це важливо.

Джерело

Share