В Раду проходять п’ять партій, ще одна на межі: з’явились нові рейтинги

Якби вибори до Верховної Ради проходили в найближчу неділю, то до парламенту пройшли б п’ять партій, ще одна перебуває на межі проходу з урахуванням статистичної похибки.

Про це свідчать дані роллінгового дослідження, проведеного Центром Соціальний моніторинг і Українським інститутом соціальних досліджень імені Яременка, повідомляє НВ з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Дані дослідження свідчать, що за партію Слуга народу готові проголосувати 47,5% респондентів серед тих, хто визначився, і буде голосувати, за Опозиційну платформу — За життя — 11%, ВО Батьківщину — 8,7%, Європейську солідарність — 8, 3% опитаних, Голос — 5,3%.

З урахуванням похибки вибірки також мають шанси подолати прохідний бар’єр у 5% партія Сила і честь, у якої 3,9% підтримки.

Нагадаємо, 20 травня Володимир Зеленський, офіційно вступивши на посаду президента, заявив, що розпускає Верховну Раду.

Аргументом для розпуску парламенту Зеленський назвав відсутність коаліції фактично з 2016 року.

У той же час спікер парламенту Андрій Парубій заявив, що у Зеленського не було підстав розпускати Раду, оскільки на момент указу в коаліції перебували 227 депутатів.

Після консультацій з главами фракцій він підписав указ про проведення дострокових виборів 21 липня. Указ набрав чинності 23 травня, а 24 травня в Україні офіційно розпочалася передвиборча кампанія.

Джерело

Share