В “Слузі народу” вразили цинічною заявою! Українці не пробачать

Народна депутат фракції “Слуги народу”, глава комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради Галина Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти низької якості, і завела мову про стерилізацію громадян без працевлаштування. У зв’язку з цим постійна комісія Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків вимагає відставки нардепа.

Відео зі скандальною заявою Третьякової поширюється по соцмережах, а вимогупрофспілок опубліковано на сайті ФПУ.

У відео нардеп підняла тему доцільності виплат безробітним соціальної допомоги.

“Коли демографічно надаємо такі кошти, які використовуються сім’єю, і народження дитини відбувається не для того, щоб надати йому рівні права, освіту, а для того, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми отримаємо, скажу жорстко, дітей дуже низької якості”, – заявила народна обраниця.

Потім вона привела в приклад Великобританію і Сінгапур, де приймають суворі заходи для боротьби з безробітними.

“Великобританія в цьому сенсі дуже жорстока по відношенню до тих, хто не працює. У них навіть колись був заступник міністра соцполітики, який сказав, що той, хто хоче отримати соціальну допомогу, повинен бути стерилізований. Ось така жорстока політика. Хочу сказати , що дуже часто Лі Куана Ю (екс-прем’єра Сінгапуру – Ред.) згадують, що там дуже хороший Сінгапур. Лі Куан Ю стерилізував жінок, у яких не було вищої освіти “, – сказала Третьякова.

Вона зазначила, що такими методами влади інших країн “викорчовували в нації елементи, які не є захисниками і годувальниками”.

Джерело

Share