В США зробили гучну заяву щодо рішення Верховної Ради про вступ в ЄС і НАТО

Американські дипломати обіцяють підтримувати прагнення України вступити до Альянсу. Сполучені Штати Америки вітають рішення українського парламенту про закріплення курсу України щодо членства в Європейському Союзі та НАТО. Про це йдеться в повідомленні посольства США в Twitter.

Американські дипломати обіцяють підтримувати прагнення України вступити в Альянс.

«Вітання народу України щодо сьогоднішнього голосування у Верховній Раді, яке рішуче стверджує членство в НАТО, як стратегічний пріоритет України. Сполучені Штати і надалі підтримуватимуть прагнення України вступити до НАТО і сподіваються одного разу вітати Україну в Альянсі», – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, сьогодні Верховна Рада конституційною кількістю голосів закріпила в Конституції курс України до ЄС і НАТО. Згідно з президентським законопроектом, було внесено всього п’ять зміни до Основного закону, що зробило не зворотні європейські і північноатлантичні прагнення України.

У свою чергу в НАТО закликали Україну продовжувати шлях реформ. «Ми визнаємо прагнення України приєднатися до Альянсу і солідарність НАТО з Україною є твердою. Це (реформи) має вирішальне значення для процвітання і миру в Україні і для стабільності в євроатлантичному регіоні».

На рішення ради відреагували і європейські дипломати. В Європейському Союзі заявили, що кожна країна має право змінювати власну Конституцію, і нагадали Україні про необхідність реформ і виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

Джерело

Share