В Україні стан ремонту доріг можна буде відстежити за допомогою програми в смартфоні!

В Україні запровадять онлайн-карту ремонту доріг. Дана система буде показувати дороги, які терміново потребують ремонту. Також планується створити карту, яка показує ремонт на різних ділянках у зимовий період. Про це в п’ятницю, 26 липня, повідомляє прес-служба «Укравтодору», інформує Ukr.Media.

Така система, на думку розробників, зменшить людський фактор і збільшить прозорість процесів, пов’язаних з ремонтом і будівництвом дорожньої інфраструктури. Адмініструвати геоінформаційну систему буде держпідприємство «Укрдорзв’язок».

«Без інформаційних технологій ми не зможемо швидко рухатися далі в процесі реформування і підвищення якості експлуатації та будівництва доріг. Наше завдання максимально спростити всі процеси на шляху до позитивного результату», — заявив директор «Укрдорзв’язку».

Нова онлайн-карта почне працювати 24 серпня цього року. В режимі онлайн буде наповнюватися інформація про дорожнє покриття та автоматично визначатися чи потрібен ремонт дороги. Карта також зможе підказати, яка стадія ремонту дорожнього покриття і хто виконує роботи. Крім того, буде створена дорожня карта, що показує стан проїзду та роботу дорожньої галузі в зимовий період.

Представники нової системи пояснили, що поштовхом до її створення став указ президента України Володимира Зеленського «Про деякі заходи зі створення умов для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг».

Share