Вакарчук висунув умови! Потужна заява співака про кандидатів у президенти

Кандидати в президенти повинні вийти на відкриті дебати з опонентами, повідомити імена людей, яких призначить на керівні посади після обрання, продемонструвати свої виконані обіцянки.

Такі умови озвучив музикант Святослав Вакарчук у своєму відеозверненні.

«Кандидат у президенти повинен взяти участь в теледебатах з опонентами або в програмах подібного формату, які відбуватимуться в прямому ефірі і без наявності суфлера.

Кандидат у президенти має назвати імена членів своєї команди. Це, в першу чергу, стосується призначень, що відповідають президентським повноваженням, а саме: міністра закордонних справ, міністра оборони, начальника Генерального штабу Збройний сил, генерального прокурора, керівника Служби зовнішньої розвідки, керівника Служби безпеки.

Кандидат у президенти повинен продемонструвати на реальних фактах, як він чи вона виконували свої обіцянки в минулому. Це стосується тих, хто вже обіймав державні посади або обіймає їх зараз», – сказав Вакарчук.

Він наголосив: якщо одна з цих трьох умов не буде виконана, за такого кандидата в президенти голосувати не слід.

«Ми обираємо не месію, не чарівника, не супергероя. Ми обираємо людину. Людину, яка має відстоювати наші цінності та наші інтереси. Зробімо свій вибір відповідально», – закликав музикант.

Додамо, що нещодавно, Предстоятель Православної церкви України митрополит Київський і всієї України Єпіфаній зустрівся з музикантом і громадським діячем Святославом Вакарчуком.

Під час зустрічі вони обговорили роль культури в утвердженні моральних орієнтирів суспільства, повідомила прес-служба Київської митрополії.

«В ході зустрічі йшлося про подальші кроки, як церкви, так і суспільства та держави в утвердженні незалежності, забезпеченні прав і свобод людини. Були обговорені шляхи досягнення миру в Україні.

Вакарчук зазначив, що важливу роль в цьому процесі відіграє голос церкви. В свою чергу Митрополит Єпіфаній підкреслив унікальну роль української культури, музики і пісень, які повинні не тільки розважати, а й служити добрій справі утвердження серед аудиторії правильних моральних орієнтирів «, – йдеться в повідомленні.

Крім того, Вакарчук привітав Предстоятеля ПЦУ з об’єднанням гілок українського православ’я в єдину помісну церкву, отриманням томосу і з його інтронізацією.

Митрополит Єпіфаній подякував Вакарчуку за візит. Сторони обмінялися подарунками і взаємними словами підтримки.

Джерело

Share