«Вам ніхто не rоворить ЦЕ, але я скажу – ви знали, що «шоколадний» дав команду…», — Парасюк своїм виступом у ВР здійняв справжній фурор(ВІДЕО)

Немає держзради, немає корупції, немає бандитизму. А є тільки невеликий епізод у якомусь там відчуженні землі. І це всі претензії, які має прокуратура на чолі з керівником Луценком до

такого покидька як Вілкул.

Але найбільше зло бере за те, що «шоколадний» дав команду і його підручні раби просто зникли з Парламенту. Порошенко вже давно домовився з регіоналами, а ми далі продовжуємо
вірити в його брехливі слова і маніпуляцію.

Ну нічого, якщо не можемо знайти суддівського молотка для Вілкула, то дерево з міцною гілякою вже давно на нього чекає. І даю гарантію, що воно дочекається.

Немає держзради, немає корупції, немає бандитизму. А є тільки невеликий епізод у якомусь там відчуженні землі. І це всі претензії, які має прокуратура на чолі з керівником Луценком до такого покидька як Вілкул.Але найбільше зло бере за те, що «шоклоданий» дав команду і його підручні раби просто зникли з Парламенту. Порошенко вже давно домовився з регіоналами, а ми далі продовжуємо вірити в його брехливі слова і маніпуляцію.Ну нічого, якщо не можемо знайти суддівського молотка для Вілкула, то дерево з міцною гілякою вже давно на нього чекає. І даю гарантію, що воно дочекається.

Опубліковано Володимиром Парасюком Вівторок, 16 жовтня 2018 р.

Джерело

Share