“Вам треба освіжитися!”: Насірова облив водою нардеп, який хоче психіатричної експертизи для кандидатів

Протягом одного року в Україні можна підняти мінімальну зарплату до 15 тисяч гривень і пенсію до п’ять тисяч гривень.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політик Роман Насіров. Відповідаючи на запитання, чи Україна економічно спроможна виплачувати високі пенсії, пан Насіров зазначив, що пропонує, аби надра працювали на Україну і це дало б змогу зробити українців багатими людьми.

«Звідки йдуть пенсії? З Пенсійного фонду. Звідки йдуть гроші в фонд? З нарахувань на зарплату. Зараз 10 працівників годують 12 пенсіонерів. Як з відрахувань від мінімальної зарплати в 4 тисячі гривень можна наповнити Пенсійний фонд. Там завжди буде дефіцит. Тому українцям потрібно давати роботу і гідну зарплату, аби з її відрахувань виплачувати високі пенсії», – заявив політик.

Водночас народний депутат Сергій Шахов поцікавився у нього, чи він працював при цій владі, яка три роки не дає українцям звіту.

«Ви хотіли йти в президенти, ви пішли? Пішли. Всім кандидатам потрібно проходити детектор брехні і психіатричну лікарню. Ви зараз людям кажете про заробітні плати, про пенсії, а при якій владі ви працювали?», – сказав нардеп.

Він зазначив, що всім кандидатам треба освіжитися і облив Насірова склянкою води.

«Поїдьте до мене в округ і покажіть людям, за який рахунок ви жили. Хто прикривав фіскалів? Ви погоджуєтеся, що фіскалів треба розігнати? Людям і бізнесу треба дати нормально жити і знищити олігархи. Хай в Україні будуть багаті люди, але не олігархи», – відзначив гість програми.

У відповідь пан Насіров заявив, що нікому ще не вдалося підмочити його репутацію. «Я працював в уряді і почав робити зміни, але ви бачили, що зі мною робила система», – констатував Роман Насіров.

До слова, екс-голову Державної фіскальної служби України Романа Насірова поновили на посаді. Таке рішення ухвалив окружний адміністративний суд Києва 11 грудня.

Нагадаємо, у січні уряд звільнив главу ДФС Романа Насірова, якого суд відсторонив від посади ще у 2017 році. Сам екс-чиновник обурився, що не зміг виступити на засіданні уряду і пообіцяв довести неправомірність рішення.

Романа Насірова відсторонили від посади керівника ДФС на початку березня 2017 року, одразу після того, як детективи НАБУ затримали його і обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 100 млн гривень.

10 листопада 2017 року відстороненому главі ДФС Насірову вручили обвинувальний акт. На думку слідства, Насіров дав дозвіл на розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим завдав збитків бюджету на 2 мільярди гривень, уважають у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Джерело

Share