Вчорашній виступ Порошенка на «ICTV» показало – йому, як Верховному Головнокомандуючому немає рівних – Безеровець

Як передає replyua.net, український політтехнолог, телеведучий Тарас Березовець в своєму блозі пише про те, що йому доводилося живцем бачити десятки виступів Петра Порошенка.

З роками він ставав все більш переконливий, виступаючи без шпаргалок і часто фактами, часто емоціями, переконуючи опонентів.

Березовець зазначає, що з Порошенком можна в чомусь часто не погоджуватися, можна навіть запропонувати дискусію, але вчорашній виступ на «Свободі слова» на телеканалі «ICTV» показало, що в компетенції питань, що належать до повноважень президента – зовнішня політика, оборона, безпека – йому, при всіх його недоліках, як Верховному Головнокомандувачу сьогодні немає рівних.

За словами телеведучого, поки що не зрозуміло до кінця, як Порошенко збирається подати заявку на вступ в НАТО до 2024 року, але, дивлячись на створення практично з нуля ЗС України, під що слабо вірили 5 років тому навіть американські і європейські військові радники, є надія, що навіть цієї мети можна буде досягти за наявності політичної волі.

Джерело

Share