Вечір в РФ вдався…Сотні людей вийшли з українською кричалкою про Путіна в Ростові: “поліція безсила” (відео)

Пранкер Микита Вольнов знову жорстоко познущався над російськими правоохоронцями

Український пранкер Микита Кувіков, відомий в мережі як Євген Вольнов, дзвонив в російську поліцію з повідомленнями, що на вулиці натовп футбольних фанатів скандує образи на адресу президента РФ Володимира Путіна. Відео розіграшу опубліковано на каналі Вольнова в YouTube.

Пранкери ставив фоном пісню «Путін – х … йло!», яку заспівали українські вболівальники в центрі Харкова навесні 2014 роки після окупації Росією Криму та російського вторгнення на Донбас. Він поступово збільшував гучність звуку, імітуючи наближення колони протестуючих. У поліції просили повідомити, де знаходяться порушники.

Нагадаємо, як передавала Politeka, скандальний пранкер Євген Вольнов став офіційним речником центру з окремих питань українського сайту «Миротворець». Повідомлення про це опубліковано разом з біографією нового спікера на самому сайті.

У прес-службі «миротворця» відзначають, що таким чином покращують і реорганізують свою діяльність. До завдань спікера входить роз’яснення суспільству ролі і призначення Центру, популяризація інформації, накопиченої в його базах даних.

«Вольнов – відомий в Україні та далеко за її межами громадський діяч. Журналіст. Як випливає з даних «миротворця», Вольнов «з початку російської агресії включився в боротьбу проти загарбників», завжди «готовий прийти на допомогу людям», володіє такими комп’ютерними програмами як Word і Excel, любить тварин і «обіцяє при виконанні робочих функцій не лаятися матом».

Басманний суд Москви заочно заарештував пранкери: його звинуватили в розпалюванні ненависті або ворожнечі. Він заявив, що дзвонив в російські морги і розповідав про сотні загиблих.

Тим часом, центр Миротворець створив цілу мережу віртуальних рекрутингових агентств, за допомогою яких за півтора року через руки Миротворців пройшло близько трьохсот російських злочинців, які бажають вбивати за гроші.

Те, що найманці Вагнер, якими займається друг Путіна Пригожин, виконували найбруднішу роботу під час захоплення Криму, потім вбивали і продовжують вбивати на Донбасі, Сирії і в інших країнах вже ні для кого в цивілізованому світі не секрет.

Джерело

Share