Ветеран АТО: “ОТ І ВСЕ… Після цього посту можете йти з моіх друзів… Мені сьогодні соцзахист дзвонив. Завтра комісія. Будуть позбавляти всіх виплат, блокувати картки

ОТ І ВСЕ…

Після цього посту можете йти з моіх друзів, тегати кого хочете, лайки ставити, коментувати, пропонувати допомогу, ображати і т.д…Я зараз все сприймаю ….Стан повноі розгубленості і відчаю остаточно. Сообщает https://bbcccnn.co/

А хочете пораду? Мені сьогодні соцзахист( назва яка,а?) дзвонив.Завтра комісія.Будуть позбавляти ВСІХ виплат+блокувати картки.

Тому що я ….нє,не на окупованій територіі – а у ЄС. Пох*р, що атовець,похєр що поіхав дитину лікувати (вітчизняні “коновали” не змогли,натомість грошей посмоктали з родини непогано). Бо ж є постанова кабміну про те,що я маю безвилазно сидіти по місцю реєстраціі як переселенець і іздити кудись максимум на 2 місяці.

КОНСТИТУЦІЯ??? ЗАКОНИ УКРАІНИ?ТА СЕРТИ!!!Свобода вибору місця проживання? Свобода пересування? Заборона дискримінаціі? Нє,не чули.Я і моя жінка як якісь достроково звільнені зечари,чи як на підписці про невиізд – маємо ходити і відмічатися!

Зараз обрубають ОСТАННЄ – пенсію(яка є моім особистим МАЙНОМ) і допомогу по народженню дітей( МАЙНО дітей)!!! До чого я веду… В Украіні вас завжди кинуть.Не банк – так держоргани.Беріть гроші всі шо є,розпродавайте що не можете з собою взяти – і виіжджайте за кордон.Назовсім.

Я дурний так не зробив,бо коли іхали дитину на ноги ставити – ще не було серйозноі думки лишатися на чужині.Та й розпродувати що? Хати нема,фабрик-заводів нема,по Мальдівах не катаюсь,і так ледве кінці з кінцями зводили.Якби не відібрав вкрадені ПенсФондом у моєі покійноі Мами копійки – так і лікуватись не було б за що іхати…

Так от – для себе і своєі родини прийняв рішення НЕ повертатись!!! Бо державні органи ставляться до моєі сім’і гірше ніж до безпритульних псів.Досить.ЗАБРАТИ ОСТАННЄ,ще й дитячі і пенсію?У мене тепер тільки одне питання.НА**Я Я ТАКИЙ ІДІОТ(патріот) був? Нафіг ті акціі супротиву в Криму( хлопці,вибачте – ви дармо зникли безвісти)?Нафіга те волонтерство? Нафіга пішов добровольцем в те АТО?Краще б зд*х там і того піз**ца не бачив.

Хто хоче – може забиратися з друзів,репостити або я хз що.Не ображуся.Думав,чи писати номер картки Приватбанку, бо родина лишається бомжами без нічого в чужій краіні з двома малими 1,5 річними дітьми…Але кому я н**уй треба.Тому не пишу.

Pavel Dovbysh

Share