“Ви бачите, як президента приймають?! Сором вам!”: Порошенко присоромив активістів Нацкорпусу за вигуки “Ганьба!”

Активісти Нацкорпусу слідом за Черкасами і Житомиром приїхали до Чернігова, з вимогою від президента відправити “Свинарчуків за ґрати!”

Активісти Нацкорпусу криками “Ганьба!” зустріли президента Петра Порошенка в Чернігові, куди він приїхав у середу, 13 березня. Вони вимагали покарати учасників корупційних угод в оборонному комплексі. Біля Катерининської церкви, де виступав президент, активісти скандували “Свинарчуків за ґрати!”, “Де відрубані руки?” і “Слава Україні!”, повідомляє Корреспондент.

Порошенко прийшов повз Нацкорпус під вигуки: “Ганьба!” і відмовився відповідати на запитання учасників акції. “Ви бачите, як президента приймають? Сором вам!” – вигукнув президент.

За даними місцевих ЗМІ, до церкви людей пропускають тільки через металошукач. У центрі Чернігова чергує багато поліції.

Також ЗМІ пишуть, що в очікуванні президента біля філармонії знепритомнів літній чоловік. Він впав на асфальт і вдарився головою. Чоловіка швидко підняли і надали йому медичну допомогу.

Через деякий час Нацкорпус розійшовся, оскільки учасники акції не могли підійти близько до Порошенка і вимовити свої вимоги. Однак в організації кажуть, що оголосять свої вимоги дистанційно.

Як відомо, подібні акції Нацкорпус влаштовував під час візитів Порошенка в Житомир і Черкаси, де відбулися масові зіткнення з силовиками.

Джерело

Share