”Виборів не було!” В ефір росТВ випадково пропустили сміливу заяву

Російський телеканал РБК перервав включення у прямий ефір відомого блогера та громадського активіста Максима Каца, після того як той намагався зачепити тему нечесних виборів мера Москви.

Ведуча запитала у Каца, що зміниться після переобрання чинного глави міста Сергія Собяніна. Той у відповідь заявив, що “виборів не було” — волевиявлення “було іграшковим”, а в кандидата-переможця, по суті, не було суперників – пише Obozrevatel

Однак спіч блогера не сподобався ведучій. Вона декілька разів просила Каца не зачіпати цю тему, і обговорити саме перспективи російської столиці, але той вперто продовжував критикувати перемогу Собяніна. В результаті з ним спішно попрощалися: пославшись на брак часу, перервали включення.

“Тільки що дуже смішно виступив на РБК-ТВ. Там у довгій передачі про те, як покращає Москва і область після виборів вирішили запитати мене про транспорт. Я, звичайно, почав із того, що це ніякі не вибори. Не дали сказати навіть 10 секунд і відразу відключили”, — написав потім блогер в Twitter.

Share