Видача паспортів України росіянам: Пропозиція Зеленського викликала бурхливу реакцію у соцмережах

Зеленський видасть паспорта України “представникам усіх народів, які страждають від авторитарних і корумпованих режимів”.

Володимир Зеленський завив, що планує видавати паспорти України росіянам і жителем інших держав, які страждають від авторитарних і корумпованих режимів. Таку заяву було зроблено у відповідь на слова президента Росії Володимира Путіна про “паспортизацію” всієї України в найближчій перспективі.

Зеленський зазначив, що Україна буде надавати громадянство всім тим, хто страждає від авторитаризму і корупції.

“Громадянство України — це свобода, гідність і честь. Це те, що ми захищали і будемо захищати. Україна не відмовиться від своєї місії служити прикладом демократії для пострадянських країн. І частиною цієї місії стане надання захисту, притулку і українського громадянства всім, хто готовий боротися за свободу. Ми будемо надавати притулок і допомогу всім – всім, хто готовий битися пліч-о-пліч з нами за нашу і вашу свободу. Ми будемо надавати українське громадянство представникам усіх народів, які страждають від авторитарних і корумпованих режимів. В першу чергу – росіянам, які сьогодні страждають чи не найбільше”, – написав майбутній президент України.

У мережі багато іронізували з приводу заяви Зеленського:

Буде привід Путіну ввести танки до Києва захищати росіян.
В Кремлі вже потішаються з Зеленського.
Я може щось пропустив, це де і як жителі Росії страждають? Зараз всі кинутися отримувати громадянство України.
Потрібно їхати на Донбас – це Україна і говорити з простими, настрадавшимися людьми. Я думаю, тільки таким шляхом їх можна повернути. Головне чути один одного у своїй родині.
Депортувати всіх з російськими паспортами.
Розумний підхід. А чому б і Україні не почати по спрощеній системі давати паспорти російським громадянам. Навіщо їм мотати в Ізраїль чи США?!

Джерело

Share