Відео. «Уркаїнські жінки більше ніколи не побачать російських чоловіків!» Пропагпндистка Скабаєва влаштував істерику через ініціативу Клімкіна

Пропагандисти країни-агресора Російської Федерації поширили абсурдні страшилки про те, до яких наслідків може привести постійна заборона на в’їзд в Україну російських чоловіків. Відповідну міру запропонував міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

В тому числі, рупори Кремля показали в ефірі пропагандистського ток-шоу «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1» ролик про «фашистську» Україні і повідомили, що українок назавжди позбавлять права спілкуватися з чоловіками країни-агресора.

«Українські жінки не зможуть більше ніколи побачити російських чоловіків, якщо тільки самі не приїдуть до Росії.
Глава МЗС України Клімкін дає зрозуміти, що заборона може бути вічною, як вічною при чинній владі України буде русофобія. Потенційні аннексатори, а також агресори, вони ж усі росіяни-чоловіки, як і раніше не допускаються на територію європейської країни з пануючою нацистською риторикою », – так прокоментувала пропагандистський сюжет одіозна ведуча передачі Ольга Скабеєєва.

Share