“Виділяють по 5 тисяч на одного виборця”: Геращенко зробив приголомшливу заяву про підкуп на виборах

В авторській програмі головного редактора видання «ГОРДОН» Олесі Бацман на телеканалі «112 Україна» нардеп від «Народного фронту», член колегії Міністерства внутрішніх справ України Антон Геращенко зробив гучну заяву про підкуп на виборах президента.

Зокрема, він повідомив, що кандидати в президенти України організовують мережевий підкуп виборців під виглядом підписання договорів на агітацію.

Відповідаючи на запитання, які на цьогорічних виборах будуть застосовувати «найвитонченіші, найпопулярніші та найефективніші види фальсифікацій», Геращенко відповів: «Перше – організація мережевого підкупу виборців під виглядом підписання договорів на агітацію».

«Як я вже сказав, це незаконно… [Виділяють] 5000 грн на купівлю одного виборця. Частинами. Перші виплати було зроблено ще в грудні, по 500, 1000 грн. Потім – перед першим туром, між першим і другим туром та після другого туру», – продовжив нардеп.

Він уточнив, що йдеться «про агітатора, який має привести із собою 15 виборців».

«Ціна перемоги, видно, занадто висока. Якщо хтось хоче купити, припустімо, 3 млн виборців, це 15 млрд грн. А навіщо? Заради чого?.. 15 млрд доведеться якось повертати. Тоді запитання, чи справедливо це? Чи правильно це? Чи потрібно це для народу України? Я вважаю, що ні», – додав Геращенко.

Джерело

Share