Вихід Ляшка і Тимошенко в другий тур — говорить про те що, населення втомилось від імітації реформ і хоче народної політики — експерт

Таку заяву зробив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов виданню Kyiv.Press, додавши, що саме народне спрямування цих двох політиків на сьогоднішній день є найбільш затребуваним.

Адже так звані політики ліберали та реформатори, остаточно відірвались від реалій України і більше свого свідомого часу проводять в західних кабінетах, обговорюючи відсотки кредитів та власні політичні перспективи.

«Не випадковою в соціологія КМІСу, поява Олега Ляшка на другій сходинці, що насправді лише на одну позицію вище ніж та, яку він зайняв на Президентських виборах. А враховуючи динаміку росту та неспадаючий елеуторальний тренд, лідер радикалів має серйозні шанси на президентських виборах» — підкреслює Карасьов.

«Також варто звернути увагу на те, що практично половина виборців не визначилася. Що дає поле для маневру нових прізвищ, або політиків, які уже сьогодні є в прлітичній обоймі країни, але поки що не асоціюються із президентськими виборами. Так як не заявляли публічно про свої амбіції» — на останок дрдав Карасьов.

Share