Війна мажоритарників на 123-му окрузі! Відкрито ТРИ кримінальні провадження

Зрізають і крадуть банери, зривають всю агітацію партії “Голос”, розбивають сітілайти! Проти кандидата від Голоси по 123 одномандатному виборчому округу Тараса Чолія ведеться тотальна війна. За результатами зафіксованих порушень поліція відкрила вже три кримінальні справи.

Сьогодні вночі в смт. Миколаєві розбили сітілайти з агітацією Тараса Чолія, які розмістили тут буквально на днях. Кожен день агітатори повідомляють: всю візуальну продукцію – наклейки, плакати, запрошення на зустрічі – зачищають по всім населеним пунктам відразу після того, як її розмістили.

Крім того, всі попередні тижні кампанії по всім трьом районах, навіть в найдальших селах, щоночі невідомі тотально зрізають і крадуть все банери кандидата в Верховну Раду від Голоси.

“Стара політика діє старими методами. Проти мене кидають цілі банди і хмара ботів в соцмережах. Нас бояться. Мені перекрили доступ в найбільш рейтингові газети і сайти, ми знаємо про факти, коли журналістам, які не бояться з нами офіційно співпрацювати,” радять » Хіба ж не писав про мене. Все агітматеріали знищують – навіть на торці стіни, на рівні 3-го поверху зрізають моє прізвище, залишають ім’я. Тому що у нас є опонент з таким же ім’ям, голова партії “Кріп”. Я не знаю, хто і навіщо це робить. Але знаю, що, за даними соціології, ми обидва є лідерами на сьогоднішній день “, – зазначає кандидат від” Голосу “Тарас Чолій.

Сьогодні з самого ранку в Миколаєві працює слідчо-оперативна група поліції. До правоохоронних органів Тарас Чолій звертається не вперше. Раніше він повідомляв про зникнення і знищення десятків банерів, підробку особистої пошти та поширення від його імені компроментуючих матеріалів проти його опонентів.

Джерело

Share