“Він краще тупих комодів”: Жванецький висловився про президентство Зеленського

Одеський сатирик Михайло Жванецький вкрай несподівано відреагував на можливе президентство шоумена Володимира Зеленського.

Як інформує replyua.net з посиланням на Nation News, сатирик привітав рішення Зеленського балотуватися на пост президента України і підкреслив, що ця людина молода і розумна, і він набагато кращий старих комодів.

Більш того, Жванецький впевнений, що кандидатура Зеленського на виборах в Україні – це хороше рішення для країни. Коли у сатирика поцікавилися, чим йому подобається Зеленський, письменник підкреслив, що Україна все життя з тупими правителями.

“Ну і що, що він комедійний актор? Коли все життя ми з тупими, як комоди, це набагато гірше, ніж симпатичний і розумний хлопець”, – заявив Жванецький.

У той же час він вважає, що у Зеленського вкрай низькі шанси перемогти на президентських виборах.

Нагадаємо, що раніше скандально відомий український політолог Михайло Погребинський заявив, що Зеленський – це не найкраща кандидатура.

За його словами, в політиці ця людина не має ніякого досвіду, тому їм можуть почати маніпулювати більш зрілі політичні інтригани. Погребинський не виключає, що перемога Зеленського обернеться важкими наслідками для країни.

Джерело

Share