“Він мені не хазяїн”: Зеленський запевняє, що не має ніяких домовленостей з Коломойським

Кандидат у президенти України, відомий гуморист Володимир Зеленський знову підкреслив, що не залежить і не має ніяких домовленостей з відомим українським олігархом Ігорем Коломойським.

«Мені нецікаво займатися чимось, якщо там нечесні гроші або якщо я виконую чиюсь волю. Зараз багато пишуть про мою залежність від пана Коломойського. У мене немає з ним жодних домовленостей, підписів, меморандумів про те, що я служу хазяїнові Коломойському. Він мені не хазяїн. У мене немає жодного господаря», – сказав він у програмі «Інтерв’ю з кандидатом у президенти» на телеканалі ICTV.

Володимир Зеленський також зазначив, що в Україні практично всі великі телеканали, великі підприємства належать «фінансовим китам».

«Але це ж не означає, що всі люди, які працюють на цих каналах, несамостійні. У них контракти з цим підприємством, і хто господар цього підприємства, за великим рахунком, не має нікого хвилювати. І в усьому світі те ж саме, якісь групи володіють якимись каналами», – додав він.

Зеленський підкреслив, що з Коломойським його пов’язують суто ділові стосунки і свої гроші він і його студія «Квартал 95» заробили самі власною працею.

Джерело

Share