“Вирішиться в робочому режимі”: Путін відповів на звернення Зеленського щодо полонених українських моряків

За словами Путіна, питання щодо звільнення моряків “вирішиться в робочому режимі”.

Президент Росії Володимир Путін відповів на звернення президента України Володимира Зеленського щодо звільнення 24 українських моряків, захоплених у Керченській протоці. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на росЗМІ.

За словами Путіна, питання військовополонених українських моряків “вирішиться спокійно, в робочому режимі”. Також він назвав ситуацію з захопленням суден та моряків – “провокацією з боку української армії”.

“Ми спокійно, в робочому режимі, це питання вирішимо. У нас є питання по деяким людям, затриманим в Україні. Тут крім моряків… вони виконували наказ, і все. Ми усвідомлюємо це. Але вони порушили російський закон. Тому потрібно спокійно, в робочому режимі з цим розібратися”, – заявив Путін.

Крім того, російський президент згадав чотирьох полонених, яких вчора російська сторона повернула Україні. “Обміни йдуть”, – зазначив він.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський звернувся до президента Росії Володимира Путіна з приводу звільнення українських моряків, які були взяті в полон російськими військовими в листопаді 2018 року.

Джерело

Share