Вона взяла лоток з-під яєць і ось для чого. Тепер я теж так роблю. І чому я не знала про це раніше!

Вона взяла лоток з-під яєць і ось для чого. Тепер я теж так роблю. І чому я не знала про це раніше!

Лунки для посіву: морква, цибуля, редиска зійдуть через тиждень! Для швидкої розмітки грядок … Джерело

Тепер лотки з під яєць не викидаю, а везу їх на дачу. Дізнавшись про цей метод ви теж захочете так зробити!

Ця цінна річ не раз згодиться в господарстві, а в розпал городнього сезону вже тим більше. Допитливі уми городників не дрімають, придумуючи все нові застосування речам, яким, здавалося б, давно пора на смітник.

Читайте також: Цей рецепт врятує ваші огірки від всіх xвороб! Минулого року випробувала його і мала шалений урожай огірків. Це справді ЗОЛОТА порада!

Ось простий трюк, яким користуються спритні городники. Щоб на грядках був порядок, а редис, часник, моркву або, наприклад, цибулю було значно простіше проріджувати, скористайтеся цією порадою.

Підготовка грядок під посів – копітка і відповідальна робота, адже від якості виконаної роботи залежить схожість насіння. А як же господаркам хочеться, щоб їх грядки були точно з картинки: красиві, як під лінієчку, щедрі на врожай!

Коли грунт під посів готовий, саме час робити лунки для майбутнього насіння. А яка насолода для садівника, якщо можна заощадити трохи часу і зробити з десяток лунок одним махом. Для цього простого трюку і згодяться використані лотки з-під яєць.

Підготовка грядок навесні

Все геніальне просто! Для того щоб не витрачати багато часу на копання лунок під посів, берете картонний лоток, прикладаєте виступами до землі і натискаєте, щоб в грунті залишилися поглиблення. Повторюєте такий трюк, рухаючись по всій довжині грядки.

Залишилося лише посадити насіння і чекати перших сходів! Здається, простіше способу підготувати грядки під посів і не знайти. А якщо приклеїти яєчний лоток до старої кришки шухляди з ручкою на зворотному боці, то підготовка грядок навесні перетвориться на суцільне задоволення.

джерело

Share