“Вона їх боїться!” Святослав Вакарчук жорстко прокоментував скандал з відстороненням Супрун

Відомий співак Святослав Вакарчук прокоментував ситуацію з відстороненням виконуючої обов’язки Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун. Про це у вівторок, 5 лютого, повідомляє видання “Бізнес.Медіа” з посиланням на публікацію артиста в Twitter.

“Відсторонення судом Уляни Супрун від виконання обов’язків в.о. міністра черговий раз демонструє: стара політична культура не сприймає людей, які борються за зміни не словами, а справами. Вона їх боїться і намагається виштовхнути будь-яким способом, навіть таким абсурдним, як цей. “, – написав Вакарчук

У коментарях передплатники артиста підтримали слова Святослава Вакарчука щодо несправедливості винесення судом даного рішення.
“Повністю з вами згоден. Наше злодії не знаходить собі місця і паскудить всіма силами України.” – написав Валерій Іванов.
“Скількох за 5 років ця система пережувала і виплюнула? З мафією неможливо грати за правилами – все одно обжуліть. Систему можна тільки знести. Причому зносити треба під корінь. І як можна більш жорстоко, щоб наступникам не кортіло.”, – прокоментували під заявою .

1

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що виконуючу обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляну Супрун усунули з посади. Окружний адміністративний суд Києва заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я. Рішення було прийнято за підсумками розгляду позову нардепа від Радикальної партії Ігоря Мосійчука.

Джерело

Share