Все буде Україна!: Зеленський розповів про важливу зустріч з Волкером

Спеціальний представник Держдепу США з питань України Курт Волкер і посол США в Україні Марі Йованович провели зустріч з кандидатом в президенти України Володимиром Зеленським, а також членами «команди Зеленського» нардепом Сергієм Лещенком, екс-членом Назка Русланом Рябошапкою і колишнім міністром фінансів Олександром Данилюком.

«У вівторок, 26 лютого зустрічалися зі спеціальним представником Держдепартаменту США по Україні Куртом Волкером. Курт – блискучий дипломат і друг України. Зустріч була важливою і змістовною. Був радий знову бачити пані посла Марі Йованович, з якої ми вже неодноразово зустрічалися», – сказано в повідомленні «Команди Зеленського «на сторінці в соцмережі Facebook.

Як зазначається, сторони досягли повного взаєморозуміння з усіх питань. » Все буде Україна!», – написав Зеленський.

Як видно на фотознімках, з одного боку столу переговорів сидять в тому числі дипломати США Курт Волкер і Марі Йованович, а з іншого – шоумен Зеленський, Рябошапка. На інших фотографіях з боку Зеленського – також Лещенко і Данилюк.

При цьому Лещенко поки не прокоментував свій статус на цій зустрічі. У той же час, за словами представників «Зе-команди» в коментарях до посту, «Сергій – це експерт з яким зустрічається Володимир».

Раніше Зеленський також провів зустріч з представниками Світового банку на чолі з директором у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен. У заході також узяли участь екс-міністр фінансів Олександр Данилюк та колишній міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус.

Учасники зустрічі обговорили основні положення передвиборчої програми Володимира Зеленського та його перші кроки у разі обрання главою держави.

В ході зустрічі кандидата в президенти України шоумена Володимира Зеленського з делегацією Світового банку сторони назвали основними цілями потенційного співробітництва забезпечення верховенства права і проведення антикорупційної реформи, запуск ринку землі, фіскальну реформу, реформу газового сектора і запуск доступного кредитування в Україні.

Крім того, Володимир Зеленський підкреслив необхідність звести до мінімуму вплив олігархів на політику.

Джерело

Share