Втеча Порошенка з України: З’явились перші подробиці

Багато хто чекав, що Порошенко після виборів відправиться, як мінімум, до Іспанії. А то і подалі. Але він спокійнісінько ходить у Верховну Раду, виступає, трибуну блокує, на допитах в ГБР з’являється.

Про це півгодини тому написав у ФБ політичний експерт Олександр Кочетков.

Ні дурнем, ні хоробрим я б тато не назвав. Звідки така впевненість у безкарності?

Вважаю, він краще за всіх знає про деталі власних домовленостей президентського періоду з РФ і Європою щодо мирного врегулювання на Донбасі. Як він погодився в Мінську на «особливий статус», як не заперечував проти «формули Штанмайєром», тільки просячи віднести її реалізацію на після виборів, так як був впевнений у своїй перемозі.

А зараз до реалізації домовленостей колишнього президента примушують Володимира Зеленського.

І Петро Порошенко точно знає – сам зіткнувся! – наскільки багато громадян України не сприймають «повзучої капітуляції» у формі «особливого статусу». Тому він упевнений, що після зустрічей в «нормандському форматі» в Україні неминучі протестні виступи.

Зараз ПАП і його прихильники готуються до них, всіляко підігрівають атмосферу, працюють з організаціями та об’єднаннями ветеранів війни на Донбасі.

Порошенко не сумнівається, що йому вдасться очолити протест проти того, про що він сам же і домовився – фірмовий його цинічний стиль. А якщо він стане одним з публічних лідерів протесту, то з ним доведеться домовлятися – і нової влади Зеленського, і західним партнерам України.

Ось тут у нього і з’явиться чудова можливість виторгувати собі повну амністію і найміцнішу недоторканність.

Воістину, Україна – дивовижна країна, в якій можливо все …

Прихід Порошенка до влади через Майдан знаменував більше 25.000 жертв з обох сторін. Сам же Порошенко підписав капітуляцію (ред. Мінські угоди), вгору країну в неймовірно корупцію і злидні, розграбував країну і вивіз на офшори половину бюджету України, а тепер проти всього цього буде піднімати Майдан, тільки зараз він нібито не прибудовах …

Обов’язково поділися зі своїми друзями. Країна зобов’язана знати правду!

Джерело

Share