Вторгнення РФ в Україну! Навальний поставив Путіна на місце

Опозиціонер зазначив, що російський президент Володимир Путін заради зміцнення особистої влади пожертвував інтересами величезної кількості людей.

Для росіян результатом окупації Криму стало падіння шостий рік поспіль реальних доходів. Про це в інтерв’ю Російській службі агентства Голос Америки заявив російський опозиціонер Олексій Навальний з посиланням на звіти Мінекономрозвитку РФ

Він зазначив, що російський президент Володимир Путін заради зміцнення особистої влади пожертвував інтересами величезної кількості людей.

«Підсумки п’ятиріччя можна прочитати у звітах Мінекономрозвитку Росії: реальні наявні доходи населення падають шостий рік поспіль. Ось, власне кажучи, це і є те, що зробив Путін: на якийсь термін він зміцнив рейтинг своєї особистої влади, але країна заплатила за це досить високу плату, заплатила внаслідок того, що він повністю згорнув всю внутрішню політику на користь зовнішньополітичних авантюр, які почалися в 2014 році і не закінчуються досі», – сказав Навальний. Він підкреслив, що в РФ кожне телешоу – або про Україну, або про Америку, найчастіше (80 %) – про Україну, 20 % – про США, а «Росію більше не обговорює ніхто».

«Україна була, була Сирія, була Центральноафриканська Республіка, а сьогодні я читаю про те, що, виявляється, політтехнологи Пригожина їздили ще й на Мадагаскар. Тобто, російська влада і особисто Путін займаються всім, чим завгодно, за винятком, власне кажучи, Російської Федерації. І плата за це саме така: у нас тут просто все зруйнувалося і розвалилася остаточно, але зате значна частина населення країни дико збуджена з приводу зовнішньої політики і перебуває в цих зовнішньополітичних галюцинаціях», – додав політик.

Також, Навальний вважає, що навряд чи розвідка США знайде таємні банківські рахунки президента РФ Володимира Путіна.

«Не існує секретного швейцарського рахунку, оформленого на Vladimir Putin, де лежить 10 мільярдів доларів. Структура зберігання його капіталів зовсім інша. Вони знаходяться в Росії і належать членам його сім’ї або його найближчим друзям. Я думаю, що в доповіді приблизно те ж саме буде написано: що Володимир Путін багатий, у нього є капітали, вони знаходяться на рахунках його друзів. Навряд чи вони знайдуть щось, про що ми раніше не знали», — сказав він.

Навальний підкреслив, що схвалений Конгресом США законопроект про транспарентності щодо Путіна має насамперед символічне і політичне значення.

Джерело

Share