ВУЗ массово разгоняют студентов, не могут оплатить коммуналку. Зато есть льготы для Руской ПЦ, на энергоносители, которые отсутствуют в школах – Мищенко

Андрій Міщенко

ВНЗУ масово розганяють своїх студентів на канікули — не можуть оплатити енергоносії, ха, ну не в 10% же відсотків прибутку працювати ахмєтовим, григоришиним та суркісам з медведчуками? У Львівській політехніці, моїй Альма-матер, сесію здають в єдиному корпусі, а викладачів зігнали в окремі авдиторії, де вони за конвеєрним принципом випускають «фахівців».

Гроші безумовно треба економити, особливо на освіті, для чого ж тоді народам Держави, якщо не на освіті заощаджувати? І взагалі, освіта, медицина, культура, мистецтво, спорт — одні збитки, позакривати до холєри то все, тєлєвізар є і вистарчає. Зрештою завжди є розумна цьому альтернатива — церква Руской ПЦ, там є пільги на комунальні послуги та енергоносії, котрі відсутні в освітніх закладах.

Спробував промоніторити школи. Задав пошук вуйкові Google, видало «батьки будують школу». Десятки посилань з географією від Галичини та Волині до Гетьманщини, де батьки відстоюють право та боряться за існування української школи для маленьких українців, власних діток. Арґумент «української» влади — відсутність коштів у бюджеті для побудови нових шкіл в Державі.

Однак є і позитивні новини. Ось наприклад на Різдво, в Чернівецькій області, в селі Йогоматьнамешти (переклад села може не точний, бо румунської мене не навчали, ганьба!)

Україна за власний кошт збудувала та урочисто відкрила повністю румуномовну школу, навіть без україномовних табличок. На відкритті школи завітали лічьно пан Міністр Закордонних Справ, московит Клімкін (БПП) та Міністриха, львовянка Грінєвічь (НФ). Все ж піклуються вони про наше майбутнє!

P.S. БПП та Народний Фронт — вибір українців, а найбільше галичан

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.