“Вважаю своїм обов’язком це зробити”: Порошенко підписав важливий указ

Президент України Петро Порошенко заявив, що підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) і з посади голови міжвідомчої комісі з політики військово-технічного співробітництва (ВТС) та експортного контролю.

Про це Порошенко написав у Твіттері.

“Як ви знаєте, минулого тижня журналістське розслідування про можливі зловживання в сфері оборонних закупівель викликало великий резонанс. Суспільство хоче знати правду. Всі хочуть знати правду. І я хочу, тому і повинен створити для цього всі необхідні умови.

Сьогодні з ранку перед вильотом в Миколаїв я підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника РНБО. Також він знятий з посади голови з міжвідомчої комісії з технічного співробітництва і експортного контролю “, – написав Порошенко.

“Президент звичайно, не суд, і моя заява не вирок. Але моє завдання – створити такі умови, щоб люди повірили в чесність і неупередженість об’єктивного розслідування.

У подібних ситуаціях не рятують ні посади, ні зв’язки. Оборона, армія, захист країни для мене – понад усе!Поки армія захищає країну, вважаю своїм обов’язком захистити армію від корупціонерів-казнокрадів. Але так само і від політиканів, які на основі окремих реальних недоліків, або взагалі фейків, намагаються очорнити і перекрутити всі зрушення в зміцненні обороноздатності країни.

Особливо цинічно виглядає позиція тих кандидатів в Президенти, які, будучи раніше на керівних посадах в уряді і Міноборони, підписували злочинні постанови, продавали зброю і техніку, демонтували військові містечка і розбазарювали землі, бездумно скорочували особовий склад “, – додав Порошенко.

“Історія всіх і все розставить по місцях. А поки всі ми потребуємо об’єктивного розслідування, яке б викликало довіру.

Закликаю всі правоохоронні органи до максимальної відкритості. Інформуйте суспільство настільки широко, наскільки це тільки можливо, щоб не завдати шкоди слідству”, – резюмував Президент.

Джерело

Share