Ввід миротворів на Добнас! Волкер вказав основну ціль

Миротворча місія на Донбасі стане можливою в тому випадку, якщо влада Російської Федерації погодяться на це. Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю «ФАКТАМ» висловив спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер. Повідомляє https://korupciya.com/

«Миротворча місія можлива, але треба, щоб Росія була згодна на це. Однак в Москві заявили, що дадуть згоду, якщо миротворці будуть захищати тільки місію ОБСЄ. Так що поки ситуація залишається колишньою: російські війська, найманці і контрактники продовжують воювати на Донбасі. Що неприйнятно ні для України, ні для Сполучених Штатів, ні для Європи », – вважає представник Держдепу.

За словами американського дипломата, в тому випадку, якщо б РФ погодилася на введення місії ООН на Донбас, подальші кроки могли б стати дуже легкими, хоча це зайняло б досить багато часу.

«Спочатку треба було б розмістити місію в найгарячіших точках, потім вона поширилася б на інші території», – вважає він.

Курт Волкер впевнений, що тепер уже весь світ зрозумів, що Росія відповідальна за конфлікт на Донбасі. У той же час він вважає, що агресія РФ проти України одночасно прискорила процес самоідентифікації нашої країни як незалежної держави, а також її рух до Європи.

«Так що чим більше буде тривати її агресія, тим відчутніші для неї будуть наслідки. Тому я оптимістично налаштований щодо того, що Росія все ж захоче вирішити це питання. І ось коли вони захочуть, ми будемо з ними працювати », – резюмував представник Державного департаменту США.

Крім цього, санкції США і Євросоюзу стали набагато жорсткіші.

«Найдієвіший вплив на Москву – це санкції», – зазначив він і додав, що через обмежувальних заходів економіка і військовий потенціал Російської Федерації втрачають величезні суми.

«Санкції будуть діяти до тих пір, поки Мінські угоди не будуть повністю виконані, поки з непідконтрольних українському уряду територій не в виведуть війська сусідньої країни, поки Росія не вирішить зупинити цей конфлікт», – резюмував Курт Волкер.

Джерело

Share