Вже літо, а я не маю бур’яну та трави на городі. Просто знаю один дієвий метод, від якого навіть досвідчені городники у зaхваті

Вже літо, а я не маю бур’яну та трави на городі. Просто знаю один дієвий метод, від якого навіть досвідчені городники у захваті

Багато дачників принципово не використовують на своїй ділянці токсичні склади для боротьби з бур’янами – гербіциди, і знають чудовий народний спосіб, як позбутися від бур’янів в городі.

Це перевірений часом ефективний засіб знищення бур’янів і всієї непотрібної трави, готується зі звичайної кухонної солі і оцтової кислоти.

Ось рецепт, як позбутися від бур’янів і трави, застосування якого дозволить вам звільнити вибрані ділянки землі від небажаної трави і бур’янів, позбавить від необхідності щотижневої прополки вручну і додасть доглянутий вигляд прибудинкової території і садових доріжок.

Як приготувати засіб від бур’янів і трави на ділянці

Для приготування розчину оцту необхідної концентрації розведіть оцтову есенцію (70%) чистою водою, взявши на кожну частину кислоти 3,5 частини води. Тобто для приготування 4,5 л розчину розведіть в 3,5 літрах води 1 літр семидесятивідсоткової кислоти.

Змішайте отриманий в результаті маніпуляції розчин оцтової кислоти (4,5 літра) з 2/3 склянки великої повареної солі, дочекайтеся, поки кристали повністю розчиняться в рідині, додайте чайну ложку миючого засобу для посуду або рідкого господарського мила.

Мило в складі розчину забезпечить додаткову прилипучість кислот до поверхні вегетативної маси рослин.

Використання

Приготований «домашній гербіцид» використовують для обробки рослинності в жарку сонячну погоду.

Обприскуйте рослини з пульверизатора або розлите їх з лійки з дрібним ситом. Вибирайте для заходу день, коли не очікується випадання опадів, так як навіть невеликий дощ знижує ефективність зрошення в кілька разів.

Перші результати, як позбутися від бур’янів і трави назавжди, проявляються вже через 5-6 годин. Масову зaгuбeль бур’янів можна спостерігати на наступний день. При відсутності в господарстві оцтової есенції сміливо беріть звичайний столовий білий оцет (9%).

Однак менш концентрованим засобом доведеться виконати кілька обробок з інтервалом в 7-8 днів. Слід зазначити, що засіб, яке набирає безпосередній контакт з надземними частинами рослин, знищує їх повністю.

Тобто це реально працююче засіб, як позбутися від бур’янів на дачі назавжди. Причому гuнyть абсолютно всі культури. Тому обробку розчином виконують виключно на тих ділянках, де не тільки відсутні культурні посадки, але вони і не плануються в найближчі роки, так як оцет із сіллю вимиває з грунту необхідні для росту і розвитку поживні речовини.

Найчастіше дачники обприскують розчином садові доріжки, щілини між тротуарними плитками або покладеною бруківкою, з яких наполегливо пробивається трава і багаторічники, під’їзні доріжки, внутрішні дворики, територію біля вогнища та інші місця, розташовані далеко від культурних посадок.

Займаючись приготуванням складу, завжди використовуйте засоби захисту рук, очей і відкритих ділянок тiла: гумові рукавички, окуляри, кепку, хустку. Нехай ваша дача завжди приносить тільки позитивні емоції! А як ви рятуєтеся від бур’янів на ділянці? Поділіться своїми результатами від застосування народних засобів в коментарях нижче.

Share