“Я до такого не готувалась”: Дружина Зеленського дала перше інтерв’ю

Дружина кандидата в президенти Володимира Зеленського в інтерв’ю розповіла про труднощі з якими зіткнулася їхня сім’я після того як Зеленський оголосив про свою участь у виборах президента України.

Про це в середу, 6 березня, повідомляє видання “InfoFakt” з посиланням на інтерв’ю Олени Зеленської сайту iod.media.

– Олено, ваші інтерв’ю пресі такі ж нечасті, як і ваша поява на сцені або в кадрі. Хоча в деяких фрагментах з давніх випусків КВК вас можна побачити. Чому уникаєте публічності останнім часом?

– Я уникаю публічності не останнім часом, а взагалі. Скажу так: я не з тих людей, які комфортно почуваються, перебуваючи в центрі уваги.

За публічність у нашій родині успішно відповідає інша людина. Тому дякую вам за можливість відповісти на ваші запитання, сидячи з комп’ютером на канапі.

– Ви готові до кардинальних змін у житті у разі перемоги Володимира?

– Готовність – це результат процесу підготовки. Я до такого не готувалася. А взагалі в таких випадках не варто забігати наперед.

– Наразі ваша родина у центрі уваги більше, ніж будь-коли. З’явилися через це якісь обмеження? Чи ведете колишній спосіб життя?

– Звісно, відбулися зміни, пов’язані насамперед з безпекою. Тому, з міркувань безпеки, я не буду про це говорити. А в цілому все залишилося, як і раніше.

Насправді, змінилося не так багато – тато так само багато працює, але при цьому приймає на себе величезну хвилю негативу, що не може не втомлювати. Однак дітей ми намагаємося якось від цього відгороджувати.

“Донька не хоче, аби тато занурювався у світ політики”

– Як діти відреагували на новий виток в кар’єрі татуся? Взагалі з дітьми обговорювали ці нюанси?Джерело

Share