Я дуже рідко роблю селфі,але зараз вирішив зробити. На це мене спонукало розгодована, вибачте, морда одного нашого депутата десь на відпочинку

Анатолий Болотин

Я дуже рідко роблю селфі,але зараз вирішив зробити.На це мене спонукало розгодоване їба….,ой,вибачте,лице одного нашого депутата десь на відпочинку. Сообщает https://bbcccnn.co/

Знаю,що є кілька депутатів,які проштовхують дійсно потрібні закони для країни.Але ж більшість просто «натискає зелену кнопочку».Тоді чому у них зарплати по 30 тисяч,не враховуючи премій(за ударну працю?),а в нас 7 тисяч?Чому в мене відпустка десять діб,а в них кірька місяців на рік?Чому нам привозять цвілий хліб,вонючу рибу,здуту тушонку,а воні можуть після особо вдалого робочого дня повечеряти на кілька тисяч гривен?

Чому у рядового судді зарплата півмільйона,кілька земельних ділянок,а я не можу отримати нещасних 10 со ок,гарантованих законом?

Чому ми виживаємо,дякуючи волонтерам,а хтось багатіє,розпродуючи наше майно на їжу.

Чому я зі своєї зарплати купляю спальнік,потрібний розмір взуття,електропровід,приціл,глушник і т.д.?
Цей перелік «чому» можна перераховувати безкінечно.

Тому просто запрошую до відкритого обговорення цих питань.Ботам зразу відповідаю:Ніякою зрадою тут не пахне,ми самі обрали цей шлях-шлях воїна,ми стійко переносимо труднощі,але хочеться спитати,хто з’їв наше м’ясо?

І останне.Запрошую тих хлопців,які виставляють фото з морів,біля басейнів,в пивбарах-приєднуйтесь до нас.Ви ж знаєте-гуртом і батька легше бити.

Слава Нації.

 

Share