“Я двічі в одну й ту саму воду не входжу.” Данилюк зробив заяву щодо свого майбутнього призначення за президента Зеленського

Представник команди кандидата у президенти Володимира Зеленського Олександр Данилюк заявив що його “не цікавить” можливе призначення на посаду глави МЗС у разі перемоги Зеленського на виборах-2019.

Про це Данилюк заявив у коментарі журналісту “Української правди“.

“Я є спеціалістом більше по внутрішніх перетворенням, реформам… І перед тим, як будувати зовнішні альянси, треба показати, що Україна дійсно змінюється, що тут відбуваються серйозні реформи. Усе, що не було зроблено за попередньої влади – а ми розуміємо, що це вже – попередня влада… – це потрібно буде зробити. Тоді і зовнішня політика буде успішною”, – заявив Данилюк.

На питання, чи він готовий до роботи в уряді Гройсмана, Данилюк заявив “Я двічі в одну й ту саму воду не входжу”.

“Ми розуміємо, що це – тимчасовий уряд, і зараз важливо дивитися у майбутнє – яким буде новий уряд і що може зробити новообраний президент в плані того, що від нього очікують люди”, – зазначив він.

Данилюк додав, що його роль у новій команді “буде залежати від якості команди”.

“Для мене це принципово. … Дуже складно змінювати країну, коли цим займаються лише декілька людей. Тому коли я побачу усю команду – а зараз це питання навіть не обговорюється, коли її буде створено – тоді я і буду вирішувати, якщо буде пропозиція – погоджуватися на неї, чи ні”, – заявив Данилюк.

“Зараз триває процес перемоги… Формування команди – наступний крок”, – підсумував він.

Він також висловив переконання, що за попередньої влади до “людей, які представляли Україну, не було довіри” під час зустрічей на найвищому рівні.

“Відчувалося, що людина представляє … свої інтереси, або приховує свої інтереси, … а говорить про те, що потрібна підтримка реформ. Ми хочемо перебудувати цей підхід”, – заявив Данилюк.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал! 16.04.2019 усі наші сервери були атаковані в результаті чого тимчасово втрачені майже всі матеріали, просимо вибачення за тимчасові незручності.

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Джерело

Share