“Я на це ніколи не піду!”: Лукашенко раптово дав відсіч Путіну

Президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав суверенітет найбільшим досягненням країни, заявивши, що не піде на об’єднання з кимось, пише Обозреватель.

“Ми з вами побудували першу в нашій історії суверенну, незалежну державу. Ви що, поховали б її власними руками, включивши до складу якоїсь країни, чи то Польщі, чи то Росії? Я на це ніколи не піду”, — сказав президент Білорусі на зустрічі з особовим складом Військової академії республіки.

При цьому він додав, що країні важко конкурувати зі світовими державами, які забезпечують себе природними ресурсами: “А відстати ми від них не повинні. Якщо відстанемо — все, будемо чиєїсь провінцією. Тому нові технології, джерела енергії — ми просто бігти за цим повинні”.

“Якщо ми відстанемо — ми загинемо … Треба бігти, щоб від цих “монстрів” не відстати, бо вони нас однією рукою прихоплять, і будемо ми знову наймитами в якомусь Великому князівстві Литовському або Речі Посполитій. Не хочеться, особливо для дітей, особливо, коли вже ми і ви відчули, що таке суверенітет і незалежна держава”, — продовжив білоруський лідер.

Лукашенко зазначив, що найголовнішим своїм завданням він вважає оберігання суверенітету і незалежності. “Тому ви навіть не слухайте і не читайте, коли йдеться про їх втрату для нашої країни”, — підсумував він.

Джерело

Share