“Я не збираюся йти”: Гонтарева прокоментувала виклик на допит в ГПУ

Екс-глава Національного банку Валерія Гонтарєва не має наміру йти на допит в Генеральну прокуратуру (ГПУ), але готова зустрітися зі слідчими в Лондоні.

Про це вона повідомила Українським Новинам передає Ліга.нет.

“Я не збираюся йти на допит. Я живу і працюю в Лондоні. Якщо вони хочуть приїжджати мене допитувати, то нехай приїдуть і допитають”, – сказала вона.

Гонтарева заперечує свою причетність до махінацій олігарха Сергія Курченко, а підозри ГПУ в свою адресу називає політично мотивованими.

“Я не те, що з Януковичем або Курченко ніколи не бачилася, або з Арбузовим ніколи не була знайома, я ніколи не брала участі ні в якій угоді, ні в якій якості. До мене це не мало ніякого відношення”, – сказала екс- глава НБУ.

Вона нагадала, що питання з повістками виникло перед першим туром президентських виборів. Генпрокурор Юрій Луценко тоді заявляв, що прокурор Костянтин Кулик сфабрикував ці підозри, внісши їх у систему в 5 ранку 28 березня по липових документах, зазначила Гонтарева. “Звідки це виникло знову, не можу сказати. Новий час, нова влада”, – уклала колишня керівниця Нацбанку.

Нагадаємо, на сайті ГПУ з’явилися повістки для Валерії Гонтаревої, екс-глави Адміністрації президента Бориса Ложкіна, заступника голови АП Олексія Філатова, екс-міністра екології Миколи Злочевського та співвласника інвесткомпанії ICU Костянтина Стеценко. Їх викликають для вручення підозр і допиту у справі про махінації Сергія Курченко на 18 млрд грн.

Джерело

Share