“Я нічого не отримувала”: Мати Зеленського прокоментувала мобілізацію сина

Коментуючи публікацію “Української правди” про те, що кандидат у президенти і шоумен Володимир Зеленський у 2014 році проігнорував повістку у військкомат, його мати Римма Зеленська повідомила, що ніколи не отримувала повісток сина.

Римма Зеленська, мати шоумена Володимира Зеленського, який балотується на посаду президента, повідомила, що ніколи не отримувала повісток сина. Вона розповіла про це в коментарі журналістам “Громадського”, опублікованому 12 квітня, пише Гордон.

“Я ніколи ніякої повістки не отримувала про мобілізацію мого сина. Він давно живе і прописаний у Києві, чому це якусь повістку мені могли приносити?” – сказала вона.

15 березня 2019 року “Українська правда” випустила передвиборчий репортаж про малу батьківщину Зеленського – місто Кривий Ріг. Серед іншого там була інформація про те, що у 2014 році Зеленський проігнорував повістку у військкомат.

12 квітня нардеп від “Народного фронту” Тетяна Чорновол повідомила, що звернулася до Міністерства оборони України з проханням підтвердити або спростувати цю інформацію. У штабі Зеленського відмовилися коментувати звернення депутата і порадили дочекатися офіційної відповіді Міноборони.

31 березня відбувся перший тур виборів президента України. Згідно з офіційними даними ЦВК, за Зеленського проголосували 30,24% виборців, за чинного главу держави Петра Порошенка – 15,95%. Другий тур виборів відбудеться 21 квітня.

Джерело

Share