“Я повністю відбула Євромайдан, від першого дня до останнього…”: Гучні заяви Ірини Луценко, які обурили Мережу

Представник президента у Верховній Раді, дружина генпрокурора Ірина Луценко каже, що цукерки «Рошен» вже не знайдеш у звичайних магазинах, а сам власник шоколадного бізнесу працює на посаді президента до другої години ночі, передає Корупція.Інфо

Пропонуємо 10 найцікавіших цитат.

Про перемогу в конкурсі «Жінка третього тисячоліття»:

«Читала відгуки. І, чесно кажучи, розумію, що вина за ці відгуки, швидше за все, — моя. По одній простій причині: я достатньо зайнята людина. Прийшла до мене керівник цієї громадської організації. Додзвонилась через помічників. Сказала, що, мовляв, ми спостерігаємо за вашою діяльністю ще з того моменту, коли ви публічно захищали чоловіка, який був у тюрмі. Зараз ми бачимо, чим ви займаєтеся, і ми бачимо прогрес».

Про «Шанель» і «Діор»:

«Я не була ні в «Шанель», ні в «Діор». Що стосується сукні, то я дуже багато шию. Видаю точку: на вулиці Боженка (Малевича. — Gazeta.ua) є дуже великий склад тканин.

Чула, щось говорять про сережки? Це звичайна біжутерія, хороша репліка, не більше того. Гідної біжутерії дуже багато в тому ж «Оушені».

А сумці, з якою я там була, — їй, напевно, років 8. Мені 51 рік. У мене є дві подаровані свого часу сумки, які я задекларувала. Але те, у що я була одягнена, — це абсолютно не «Діор» і не «Шанель». Просто я вмію одягнутися».

Про Майдан:

«Я відбула разом з чоловіком всю Помаранчеву революцію – при тому, що нашому меншому сину було 2 роки. Я повністю відбула Євромайдан, від першого дня до останнього. Кожну ніч ми привозили на своїй машині воду, дрова, продукти».

Про «Вынеси козла»:

«30 переляканих дітей з балкона дивляться у зал, бачать димову шашку, з якої йде дим. Перекриті виходи, аби депутати не змогли вийти. Твоя колега під ударом, і ти розумієш всю серйозність ситуації; розумієш те, що не можна залишати трибуну, бо інакше вирвуть мікрофон і там. І в такій ситуації тобі не до сентиментів, не до поклонів і «пліз», і «будьте ласкаві».

Про боротьбу з емоційністю:

«Раніше рахувала до 20 і у зворотному порядку. Зараз вже до 40 і у зворотному порядку. Намагаюся свої емоції виплескувати через закони, які не є популярними і за які ніхто не береться. Наприклад, закон про підсилення відповідальності за сексуальну експлуатацію і розбещення дітей. Закон про боротьбу з домашнім насильництвом».

Про президента і прем’єра на весіллі сина генпрокурора:

«З нашого боку були люди, з якими ми працюємо; до яких теж ходимо на свята, підтримуємо з ними гарні стосунки. Там були не тільки перші особи держави, а й ті наші друзі, які не є першими особами».

Про старшого сина Олександра на війні:

«Чоловік особисто відвіз його у військову частину, з рюкзаком там залишив. І два місяці він був там, навчався. Потім забрали під Волноваху, ще через місяць – перевели у Піски. І три місяці вони підтримували кіборгів у Донецькому аеропорту».

Про зарплату:

«У мене зараз до 14 тис. грн зарплата народного депутата, і 17 тис. грн – це кошти на ведення депутатської діяльності. Жодної копійки я від АП не отримую».

Про солодощі бізнесу Порошенка:

«В звичайному супермаркеті чи магазині продукцію «Рошен» ти вже не купиш. Ти можеш купити ці цукерки тільки в фірмовому магазині «Рошен». Помінялась тактика продажу. Вони тепер орієнтовані більше на дитяче сприйняття».

Про графік президента:

«Президент – важковик; він дуже багато працює, дуже багато знає і дуже багато вимагає від своїх підлеглих. В нього дуже насичений і важкий графік. Починає працювати зранку, години з десятої. До дванадцятої ночі працюємо ми, він їде близько другої години ночі додому».

 

Share