“Я свою функцію вже майже виконав.” Андрій Богдан допускає, що буде балотуватися на виборах міського голови Києва

Глава Офісу президента України Андрій Богдан вважає, що вже майже виконав свою функцію на займаній посаді й не виключає можливості свого балотування на посаду міського голови Києва.

Про це він сказав в інтерв’ю ВВС.

Відповідаючи на запитання, чи є у команди президента Володимира Зеленського кандидат на посаду мера Києва, Богдан зазначив: «Готового (кандидата — ред) немає. Є багато неготових … Кандидатур багато. Може, я навіть піду».

«Я ніколи над цим серйозно не замислювався, але ось останні події показали, що аудиторія бачить опонентом (чинного міськголови Києва Віталія — ред) Кличка Богдана. Я вважаю, що для мене це спуститися на кілька сходинок вниз. З іншого боку, я свою функцію вже майже виконав — як перший ступінь ракети, яка виводить її на орбіту, — я вже її майже вивів. І мені треба зайнятися чимось серйозним» — додав він.

На прохання навести приклад того, що він вважає серйозним заняттям для себе, Богдан сказав: «Наприклад, вибори мера (сміється). Ні, я жартую, звичайно. Але чому б і ні? (Сміється)».

Він також зазначив, що в команді президента наразі немає одностайності щодо питання, чи проводити дострокові місцеві вибори.

«Якщо зараз робити дострокові, то вони будуть зовсім недалеко від чергових. А чергові у нас швидко (восени 2020 року — ред). Чи є сенс це робити? З одного боку, вибори до Верховної Ради показали, що є сенс. З іншого боку, зробити зараз вибори, щоб через рік знову робити вибори — ну, така собі затія», — зазначив Богдан.

Він додав, що поки з цього питання напрацювали три можливих шляхи дій.

«Експертні групи працюють, ми розробляємо різні проєкти законів. Поки що є три шляхи. Яким іти, ми ще не вирішили. Ми якщо щось робимо, то плануємо далеко наперед. І сюди ж і Кличко, і усі інші міста, і всі інші наболілі місцеві проблеми. Ми розуміємо, що суспільство просто вимагає перезавантаження місцевої влади. Але яким шляхом іти, щоб не дати в штангу по дорозі, ми поки що не вирішили», — підсумував Богдан.

Джерело

Share