Я ТЕБЕ НА ВІЙНУ НЕ ПОСИЛАЛА: Скандал у метро Києва вразив мережу

Сьогодні стала свідком не приємної ситуації. Зайшовши в метро Житомирське, застала таку картину, молодий хлопчина з військовою сумкою, намагається щось пояснити черговій по турнікету, конечно не можу пройти мимо.

Виясняється солдат їде з шпиталю до дому за речами, бо до 17-00 повинен бути в Житомирі в частині, посвідчення УБД передавав мамі для зібрання довідок по місцю проживання,показує черговій виписку де вказано прізвище, номер і серія УБД,і пояснює що не вистачає 1 гривні на квиток, дозвольте пройти.

І що ви думаєте, ця сучка, чи кукарела не знаю яке слово підібрати, починає розказувати, я тебе туди не посилала, ну і що що ти воював, воюй дальше, маєш проблеми зі здоров’ям, ну і що? Це твої турботи….. Реально я б її прибила б суку… Не було багато часу щось цій курці розказувати, витягнула гроші і дала своєму побратиму, малий служить в 13 баті 95 бригаді…….

І ще допис цієї історії.Коли показував документи, випав продатестат, підняла дівчинка і віддала в руки цій потворі, малий пішов брати жетона, а воно каже:»на, це цього больного на голову листочок»і тут мене порвало на «красиві»життєві слова….от така х…..я малята!

Share