“Я впевнений у своїй перемозі на виборах!”, – Порошенко

Петро Порошенко на зустрічі з виборцями в центрі Києва повідомив, що впевнений у своїй перемозі на виборах, і заявив, що вона буде чесною.

Кандидат у президенти України, чинний глава держави Петро Порошенко впевнений у своїй перемозі на майбутніх президентських виборах і обіцяє, що вони пройдуть за європейськими стандартами, передає Корреспондент з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Перемога незмінно буде за нами, і це буде чесна перемога”, – сказав Порошенко на зустрічі з виборцями Ми йдемо своїм шляхом на Михайлівській площі у центрі Києва в неділю, 17 березня.

Він підкреслив, що майбутні вибори будуть “повністю відповідати європейським стандартам виборчої кампанії”.

Порошенко також розцінює як загрозу проведення виборів у країні спроби організації вуличних заворушень у місцях зустрічей виборців із кандидатами у президенти.

“Кампанію спілкування з виборцями дуже намагаються перевести у формат вуличних заворушень. Це вже навіть не брудна політична технологія. Це спроба поставити під загрозу сам факт проведення виборів, зірвати їх. Слухайте, це точно не український сценарій! Обов’язок української влади – цього сценарію ніяк не допустити”, – сказав він.

За словами президента, автори, замовники, спонсори та виконавці такого сценарію “всіма правдами і неправдами провокують нас на застосування грубої фізичної сили”. “Але тому ми і сильні, що ми не будемо давати їм такого подарунка. Наша відповідь – це наше з вами багатотисячне протистояння, боротьба за державу, збори справжніх українських патріотів”, – зазначив Порошенко.

Президент також обіцяє, що в разі обрання його президентом свою нову каденцію він почне з поновлення військової ракетної програми.

Джерело

Share