Я знаю, він точно підніме країну з колін: Гордон назвав прізвище майбутнього прем’єр-міністра України

З причини президентських виборів в Україні склалася досить напружена ситуація всуспільстві.

Громадян нашої країни хвилює майбутнє української держави, але також всі ми задаємося питанням, хто ж стане наступним президентом нашої країни?

На це питання попередню відповідь можна буде дізнатися вже сьогодні ввечері, після закінчення голосувань. Але є і багато інших питань, серед яких є місце і такого, хто очолить Кабінет міністрів вмайбутньому?

На останнє запитання свою відповідь надав відомий журналіст нашої країниД митро Гордон. Зокрема, засоби масової інформації повідомляють, що Гордон переконаний в тому, що майбутнім главою українського уряду стане саме екс-глава СБУ Ігор Смешко.

Але це, згідно зісловами журналіста, відбудеться після виборів в Раду.В цей же час Дмитро Гордон зазначив, що під час першого туру президентських виборів у кандидата в президенти України Ігоря Смешка відібрали майже 4 відсотки голосів.

Але, недивлячись навіть на це кандидат зміг досягти вразливого результату. За твердженням Гордона,Смешко це саме та людина, яка зможе отримати перемогу на виборах до парламенту і очолити Кабмін.

Джерело

Share