Як нас розвели!!! Фірташ: ми отримали Порошенка президентом, Кличка — мером, як і хотіли

Бізнесмен Дмитро Фірташ під час судового процесу у Відні щодо його екстрадиції до США заявив, що його команда в своєму проекті підтримки Віталія Кличка «отримала, що хотіла»: Кличко став мером Києва, а Петро Порошенко — президентом.

Він також визнав, що був ініціатором зустрічі у Відні з на той момент кандидатом в президенти Петром Порошенком і лідером парії «УДАР» Віталієм Кличком напередодні президентських виборів в Україні в травні 2014 року, передає » Інтерфакс-Україна «.

Фірташ також підкреслює, що ставив її метою не допустити президентства Юлії Тимошенко і приходу до влади її команди. «Головне, що ми отримали (від зустрічі — ред.) те, що хотіли: Порошенко — президент, Кличко став мером», — сказав Фірташ, виступаючи в четвер у суді у Відні у справі про його екстрадицію в США.

Він не став розкривати деталі зустрічі, посилаючись на її конфіденційність. Але в черговий раз відзначив, що нібито його переслідування в США пов’язано з тим, що на той момент у Вашингтоні підтримували Юлію Тимошенко та Арсенія Яценюка, в той час як він лобіював у владу Кличка і Порошенка. На цих же доводах адвокати будують його лінію захисту.

Фірташ звинуватив команду Тимошенко в тому, що в перший раз, коли вона прийшла до влади Україна втратила енергетичну незалежність, а другий раз — Крим (Фірташ відносить до команди Тимошенко в даному випадку Олександра Турчинова та Арсенія Яценюка — ред.). Він заявив, що Турчинов і Яценюк «повинні за це відповісти».

Як повідомляв «Обозреватель», 30 квітня у Відні, Австрія, проходить суд щодо екстрадиції власника активів енергетики, хімічної і титанової промисловості в Центральній і Східній Європі Дмитра Фірташа .

Прес-секретар суду каже, що рішення можливо винесуть в цей же день. При цьому не виключає затягування процесу, якщо виникнуть нові обставини.

Джерело

Share