“Як п’ятий президент України, причетний до звільнення тисяч наших співвітчизників…” Порошенко прокоментував звільнення бранців Кремля

Петро Порошенко вирішив нагадати про свою роль у звільненні українських в’язнів Кремля. У повідомленні, розміщеному на Telegram-каналі п’ятого президента, підкреслюється, що ще навесні (тобто, при старій владі), Міжнародний морський трибунал прийняв рішення, яке приперло Володимира Путіна до стінки, і змусило Росію в кінцевому підсумку звільнити українських моряків.

“Звільнення українців – бранців Кремля – це велика і радісна подія не лише для них самих та їхніх родин, а для кожного українця в усьому світі. Вітаю наших з поверненням додому! Цьому щиро радіє вся Україна!

Як п’ятий президент України, причетний до звільнення тисяч наших співвітчизників, знаю, що простих і лінійних рішень тут не буває. Пишаюся тим, що виборене нами ще весною рішення Міжнародного морського трибуналу приперло Путіна до стіни і спонукало нарешті звільнити наших героїв.

Сьогоднішній піднесений настрій не повинен нас розслабляти. У нас попереду виснажлива боротьба із запеклим ворогом України, сильним і підступним. Це спільна справа влади і опозиції.” – пише Порошенко.

1

Джерело

Share