Як Порошенку руки цілували. Відео cьоrодні викликало скандал в мережі. Подuвіться і скажіть свою думkу!

Чергова зупинка в турі Петра Порошенка ознаменувалася новими інцидентами. Петро Порошенко в рамках свого агітаційного туру по Україні відвідав місто Косів, де він вкотре осоромився.

Конфузи просто переслідують голову держави і на цей раз, на площі Незалежності традиційна масовка, яку звезли на концерт, трохи перестаралася: приклалася до руці Порошенко і стала її цілувати.

Після інциденту президент просто пішов далі, не звернувши на неї ніякої уваги. Суспільство тут же вибухнуло коментарями на цей рахунок: «Люди, люди ви що подуріли, може ноги будемо цілувати?», «Це навіть не худоба, бо худобу, як женуть,то вона ще боцається.

Це привезли кілька автобусів пов*й . За бабоси, цілує куди скажуть!», «Постгеноцидна хвороба совка … «За шмат гнилої ковбаси і рідну матір продасте, як попроси …» Сумно.»

Під постом можна спостерігати безліч цікавих коментарів:

«Може це отруйний укус?», «Я дивуюся……… люди, навіщо ж так принижувати себе ? Навіть якщо ви за Порошенка, чому треба цілувати йому ,,брудні руки? Ну вітайте його голосно, тисніть руку якщо так вам подобається. Що ви, холопи перед паном ? Позорище, таких зневажають!», «Путіну теж підлабузники ручки цілують!І Петя так хоче,що він гірший чи що?», «Кріпаки. 100%, що не презилента вибираємо, а пана. При кріпосному праві хоч був Юріїв день: раз у році можна було поміняти поміщика, а тепер раз на 5 років», » цар, дуже приємно, здрастуйте, цар», » до решти не дістали — нахилятися треба!»

1

Джерело

Share