”Якого дідька, панове?”: Притула звернувся до українців з потужною заявою

Український гуморист і телеведучий Сергій Притула закликав українців перед виборами президента більш толерантно ставиться до думки опонентів.

На цю заяву його наштовхнув інцидент з актрисою Ірмою Вітовською, яка в Facebook відкрито підтримала одного з кандидатів і нарвалася на образи і погрози.

«Люди! Так не можна! Має бути повага! Повага до думки опонента! Якого дідька, панове! За що розпинаєте один одного?» – написав Притула у зверненні до українців.

На його переконання, потрібно навчитися спілкуватися без хамства, незважаючи на розбіжності, давати один одному шанс на помилку і вміти визнавати свої помилки.

Притула пояснив, що саме через ситуацію в українському суспільстві прохання шанувальників піти в президенти він залишив без відповіді.

«З вашого дозволу, я поки трохи почекаю, поки це суспільство, яке зараз нагадує неврівноваженого підлітка, переживе «перехідний вік» і хоч трохи нагадуватиме виховану молоду людину, яка не сякається на тролейбусній зупинці і не матюкається у присутності дітей. Дякую за увагу», – підсумував гуморист.

Джерело

Share