“Якщо хтось хоче…”: Василь Грицак налякав журналістів, які дізналися про таємний ізолятор СБУ, в якому незаконно тримають українців

“Якщо хтось буде…”: Василь Грицак налякав журналістів, які дізналися про таємний ізолятор СБУ, в якому незаконно тримають українців. Глава СБУ відповів на питання журналістів про таємне ізоляторі СБУ, передає Корупція.Інфо

Сьогодні в коментарі творцям фільму-розслідування по Харківському ізоляторі, Василь Грицак заявив про те, що сюжет не бачив, і завив, що такий заклад існує, але ніким давно не використовується. «Ні, я, на жаль, не бачив цього фільму, але я переконаний в тому, що у Служби немає таємних ізоляторів. І це правда», – сказав він.

Крім цього він тонко налякав журналістів, додавши, що не схвалює таких розслідуваннь: «Якщо хтось хоче поливати воду на жорна, які працюють не на Україну, то мені це не зовсім подобається. В Україні йде війна, якщо ви знаєте», – додав Грицак.

Нагадаємо, що в Інтернеті з’явився фільм, який підготували журналісти Громадського телебачення. У ньому зйдеться про те, що ізолятор Харківського управління СБУ досі функціонує не дивлячись на запевнення правоохоронних органів. Там містяться особи захоплені української розвідкою на сході держави.

Творці надають коментарі людей, які заявляють, що провели в закладі деякий час під вартою.

Share